İzmit Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İzmit yurtdışı eğitim danışmanlığı, Firmamızdan İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Güney Afrika, Rusya, Ukrayna, Kore, Çin, Japonya, Avusturya, Polonya gibi bir çok ülke için yurtdışı eğitim hakkında bilgi alabilirsiniz.

İzmit yurtdışı eğitim, Yurtdışı dil eğitimi, akademik eğitim, staj, Yaz Okulları, Work and Travel, Work and Study, Mesleki Programlar, TOEFL – IELTS – Cambridge Sınav Hazırlık Kursları, Sertifika ve Diploma Programları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

İzmit yurtdışı eğitimİzmit yurtdışı eğitim danışmanlığı, Orijinal broşürlerinde veya web sitelerinde yer alan fiyatlar dışında ekstra bir ücret talep etmediğimiz ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğimiz 300’ü aşkın okulun tamamı, bulundukları ülkelerin yetkili makamlarınca tanınır. Eğitim kalitesi, konaklama seçenekleri ve sosyal imkânlarıyla söz konusu ülkelerin en seçkin okullarıdır.

Okul kayıt işlemlerini abc aracılığıyla yapmanız, size en uygun eğitim programını onlarca alternatif arasından kolayca seçmenizi sağlayacaktır.

Tüm yazışmalar, pasaport ve vize işlemleri, konaklama, gidilen ülkede karşılanma, uçak bileti temini gibi konularda da sizlere yardımcı olacaktır.

Sağlayacağımız hizmet, yurtdışında kalış sürenizce de devam edecek, danışmanlarımız eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz sorunları çözmenizde size destek olacaktır.